Gitary klasyczne Admira – ręcznie robione w Hiszpanii Admira Guitars to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się hiszpańskich marek gitar klasycznych na świecie. ma dobre opinie wśród wielu amatorów gitary. Admira jest mocno zakorzeniona w Hiszpanii, a ich warsztaty produkcyjne nadal znajdują się w Zarautz w północnej Hiszpanii. Założona w Hiszpanii w 1944 roku przez urodzonego w Niemczech Enrique Keller Fritsch, Keller

Admira nadal produkuje swoje gitary z takim samym naciskiem na jakość i rzemieślniczą rzetelność, które pozwoliły im osiągnąć obecny globalny status. Proces produkcji gitar klasycznych Admira nie jest łatwo dostosowany do rodzaju automatyzacji, który często występuje w podobnych obszarach, więc zatrzymują one dużą, wysoko wykwalifikowaną siłę roboczą z zaledwie kilkoma specjalnie zautomatyzowanymi procesami.

Gitary klasyczne Admira

Zdecydowana większość każdej gitary Admira jest budowana i wykańczana ręcznie. Od wielu lat gitary Admira są gitarami klasycznymi wybieranymi przez wielu nauczycieli, uczniów i profesjonalistów. Dzięki różnorodności modeli dostosowanych do potrzeb, wiele modeli jest regularnie określanych jako pozycje obowiązkowe dla wielu adeptów gitary.

Historia firmy produkującej gitary Admira

Po założeniu w 1944 roku ENRIQUE KELLER stał się jednym z największych producentów gitar klasycznych na świecie. Gitary te są dobrze oceniane przez muzyków wszystkich gatunków, którzy cenią sobie sporą głębię i bogactwo brzmienia wytwarzanego przez te instrumenty. Aby zagwarantować jakość podstawowych produktów, nadal wytwarzają je w pierwotnej lokalizacji firmy w północnej Hiszpanii, Zarautz. Tutaj nasz dobrany zespół rzemieślników produkuje dobrej jakości gitary przy użyciu połączenia tradycyjnych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie, w połączeniu z najnowszymi nowoczesnymi systemami produkcji.

Dzięki temu powstają unikalne instrumenty, które z sprzedają na całym świecie, do ponad 50 krajów. Gitary Admira są wykonywane ręcznie z wysoką starannością w każdym szczególe, co jest głównym składnikiem uzyskania wysokiej jakości i najlepszego wykonania. Wytwarzane są w większości w sposób rzemieślniczy przez nasz zespół lutników. To wysoko wykwalifikowany zespół z dużym doświadczeniem w rzemiośle tego typu instrumentów.

Admira dba o opinie

Mają też dział B + R + I, który nieustannie pracuje nad uzyskaniem najlepszego dźwięku o najwyższej jakości. Tworzenie gitary to bardzo złożony proces, którego czas trwania różni się w zależności od modelu. Po wybraniu drewna kształtuje się różne części gitary. Brzmienie i doskonałe wykończenia, szlachetny materiał użyty do ich wykonania i staranne opracowanie, które obejmuje cały proces ręcznego wytwarzania gitar Admira.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *