Mieszkasz w Piasecznie i szukasz skutecznej nauki gry na gitarze? Już dziś zapisz się na moje lekcje!

Poszerz swoje umiejętności gry na gitarze dzięki sprytnym technikom od doświadczonego nauczyciela.
Uczę od poziomu podstawowego do zaawansowanego, w tym teorii muzyki, prawidłowej techniki ręki i palców oraz treningu słuchu muzycznego. Wybierz styl gry na gitarze, którego chcesz się nauczyć, a nauczę Cię doskonalić swoje umiejętności i jednocześnie dobrze się z nim bawić!

Marcin

Lekcje gitary w dobrym stylu

Czy zawsze chciałeś zapisać się na lekcje gry na gitarze? A może po prostu chciałeś odświeżyć swoją muzyczną wiedzę i umiejętności gry? Teraz masz szansę spełnić te marzenia! Prowadzę naukę gry na gitarze w Piasecznie w swojej siedzibie lub z dojazdem do ucznia

O mnie:

Pianista/gitarzysta/basista z Piaseczna; Gram muzykę od ponad 20 lat. Mam wykształcenie klasyczne, solidne podstawy i wiedzę z zakresu teorii muzyki oraz ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu, nagrywaniu i występowaniu. Pracowałem przy wielu sesjach nagraniowych i występuję z czołowymi polskimi artystami.

Moim głównym celem jako instruktora muzyki jest przekazywanie moim uczniom mojej miłości i wiedzy na temat grania muzyki, zawsze zwracam uwagę na dzielenie się skrótami, które pomogą uczniom szybciej osiągnąć cele lekcji. Niektórzy nauczyciele uczą tylko z książek. Nie jestem takim nauczycielem. Książki rozwiązują problem uczenia się muzyki w uogólnieniach i ze swej natury nie mogą uwzględniać problemów osobistych, z którymi zetknął się uczeń.

Lekcje dla każdego

Większość uczniów jest w stanie nauczyć się wystarczającej mechaniki na pierwszej lekcji, aby rzeczywiście coś zagrać, zanim opuszczą tę lekcję. To ważne, ponieważ zdają sobie sprawę, że odtwarzanie muzyki JEST możliwe. Zawsze cieszy mnie wyraz ich twarzy, kiedy zdają sobie sprawę, że faktycznie „grali” na swoim instrumencie podczas pierwszej lekcji.

Jak uczę gry na gitarze?

Nie jestem typem nauczyciela, który krzyczy i krzyczy, gdy uczeń przychodzi nieprzygotowany. Zdaję sobie sprawę, że ludzie przychodzą do mnie z różnych powodów i pracuję z nimi z tym, co wnoszą. Jestem cierpliwy i jeśli uczeń nie rozumie jakiegoś aspektu, wprowadzam alternatywne podejścia. Nie każdy przyswaja informacje w ten sam sposób. Nauka muzyki powinna być dla ucznia przyjemną przygodą i zaryzykuję stwierdzenie, że moi uczniowie lubią przychodzić na lekcje. Bawimy się i uczymy.

Moje obecne stawki wynoszą 50 zł za pół godziny, 70 zł za godzinę. Podkreślam, że ze względu na moich obecnych uczniów, a także nauczanie w prywatnej szkole i sesje nagraniowe, moje ograniczenia czasowe pozwalają mi prowadzić tylko 20 lekcji tygodniowo.

Lokalizacje w których prowadzę lekcje gitary :

Piaseczno, Zalesie, Konstancin, Józefosław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *