Gitary klasyczne Warszawa – sklep inny – przyjazny, mobilny

Warszawa widziała już wiele miejsc, w których można kupić gitary klasyczne. Ale czy widziałeś kiedyś sklep muzyczny, który przywozi dobre gitary klasyczne wprost do klienta, dobiera instrument ściśle dopasowany do jego indywidualnych potrzeb i poświęca mu odpowiednią ilość czasu?

Pomyślisz pewnie, że tak powinien wyglądać idealny sklep muzyczny z gitarami – my też tak sądzimy. Wprowadzony przez nas unikalny system wsparcia klienta, został bardzo dobrze przyjęty  i sprawdza się z powodzeniem już od ponad 10 lat. Jest on innowacyjny, a jednocześnie bardzo prosty.

Sklepy, portale aukcyjne i ogłoszenia – jak kupujemy gitary klasyczne?

Dla wielu osób kupno gitary klasycznej w sklepie muzycznym jest dość niekomfortowym doświadczeniem – często kupujemy gitarę dla siebie lub dla dziecka, korzystając z lakonicznych i tajemniczych wytycznych nauczyciela muzyki. Jesteśmy zdani na siebie, ale dobrze wiemy, że budowa gitary klasycznej nie jest naszą specjalnością. W takiej sytuacji najczęściej spotykamy się z zakupem pierwszej lepszej gitary w sklepie muzycznym na serwisie ogłoszeniowym lub portalu aukcyjnym. Niejednokrotnie szukamy informacji na forach internetowych lub u innych użytkowników, ale cóż z tego skoro gitara gitarze nierówna – dwa egzemplarze tego samego modelu mogą się znacznie różnić kluczowymi parametrami i wygodą użytkowania.

 

Nasze gitary klasyczne – jak działamy w Warszawie?

Wspólnie dobierzemy  gitarę w kilka chwil – wszystko podczas krótkiej wymiany maili lub spotkania w dogodnym czasie i miejscu.

W naszym sklepie nie ma wielkiego wyboru – nie znajdziesz tu półek z setkami modeli, opcji kolorystycznych i szalonych nowości. Sprowadzamy pojedyncze egzemplarze modeli, które uważamy za najlepsze na rynku europejskim i przydzielamy je naszym klientom, biorąc pod uwagę ich szczegółowe preferencje i wytyczne. Specjalizujemy się w imporcie nowych i używanych gitar klasycznych z Hiszpanii, Portugalii, Niemiec i USA. Znajdziesz u nasz propozycje dla konesera i początkującego ucznia z małym budżetem – u nas osiągniesz najlepszy stosunek jakości do ceny  – najwyższy jaki można uzyskać w przypadku gitary klasycznej.

Dzięki darmowej, profesjonalnej konsultacji fachowca unikniesz wielu gitarowych rozterek i sprytnie zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który wykorzystasz na zgłębianie tajników zapisu nutowego lub nowych technik gry na swojej nowej gitarze.

 

nowe gitary klasyczne warszawa sklep png


Ile korzyści daje zakup gitary klasycznej w sklepie lutniczym?

  • Dobra gitara wysokiej jakości do 50% taniej dzięki zatrudnieniu mobilnego przedstawiciela,
  • indywidualne doradztwo profesjonalnego lutnika lub nauczyciela,
  • pełna gwarancja lutnicza,
  • oszczędność czasu na poszukiwania instrumentu,
  • darmowa dostawa,
  • możliwość zakupu gitar klasycznych niedostępnych w Polsce.

 

Nie znasz się na gitarach klasycznych, a chcesz kupić coś dobrego w rozsądnej cenie? Przeczytaj

 

warszawa gitara klasyczna - pierwsze zdjecie jpg

 

 

 

Zobacz również mój ranking – najlepsze gitary klasyczne

 

Użytkownicy trafiają na naszą stronę wpisując następujące wyszukiwania:

gitary klasyczne Warszawa
gitary klasyczne Warszawa sklep
sklep z gitarami warszawa

 

 

 

Gitary klasyczne Warszawa – sklep muzyczny dla zabieganych
4.9 (98.18%) 11 votes