Reklama
video test
Wymiana strun w gitarze akustycznej - film instruktażowy na Youtube, gitara akustyczna - jak wymienić struny od firmy Kisielewski
gitary akustyczne
19.06.12

Kisielewski_T.Burton_wymiana_strun_video_YoutubeWymiana strun to podstawowa czynność serwisowa, którą powinien opanować we własnym zakresie każdy gitarzysta. Firma Kisielewski – dystrybutor popularnych gitar T.Burton udostępnił świetnie przygotowany krótki film instruktażowy.

Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Octaver demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_OctaverSoundcheck wideo efektu Octaver dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Death Metal demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Death_MetalSoundcheck wideo efektu Death Metal dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Rock It Distortion demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Rock_It_DistortionSoundcheck wideo efektu Rock It Distortion dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Fuzzy demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_FuzzySoundcheck wideo efektu Fuzzy dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Redline Overdrive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Redline_OverdriveSoundcheck wideo efektu Redline Overdrive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - PRS Custom SE 24 - 6-strunowa gitara z układem HH i mostkiem PRS Tremolo
gitary elektryczne
28.04.10

ImageSoundcheck wideo gitary PRS Custom SE 24 nagrany w poznańskim sklepie Music Store na wzmacniaczu KRANK REV Jr. PRO - gra Wojciech Hoffmann.

Cena detaliczna: 2650 PLN
Więcej…
 
wideo - Ibanez JTK30 Jet King - 6-strunowa gitara elektryczna z układem SS z cewkami antybrumowymi
gitary elektryczne
26.04.10

ImageSoundcheck wideo gitary Ibanez JTK30 Jet King nagrany w poznańskim sklepie Music Store na wzmacniaczu KRANK REV Jr. PRO - gra Wojciech Hoffmann.

Cena detaliczna: 1198 PLN
Więcej…
 
wideo - Egnater Renegate 65 212 - lampowy 2-kanałowy wzmacniacz combo 65W / 18W 2x12"
wzmacniacze gitarowe
16.02.10

Egnater Renegate 65 212Soundcheck wideo wzmacniacza Egnater Renegate 65 212 - przeczytaj test.

Cena detaliczna: 7460 zł 
Więcej…
 
wideo - Blackheart BH5-112 - lampowy wzmacniacz combo 3W / 5W 1x12"
wzmacniacze gitarowe
01.02.10

Blackheart BH5-112Soundcheck wideo wzmacniacza Blackheart BH5-112.

Cena detaliczna: 1490 zł 
Więcej…
 
wideo - Electro Harmonix EHX Caliber 22 Power Amp - miniaturowy wzmacniacz gitarowy stomp-box
wzmacniacze gitarowe
01.02.10

Electro Harmonix EHX Caliber 22 Power AmpSoundcheck wideo kostki wzmacniacza Electro Harmonix EHX Caliber 22 Power Amp na kolumnie 1 x 12" od wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 490 PLN
Więcej…
 
wideo - Electro Harmonix EHX Riddle Qballs - kostka stomp-box dynamiczny filtr sterowany obwiednią
efekty gitarowe
01.02.10

Electro Harmonix EHX Riddle QballsSoundcheck wideo kostki Electro Harmonix EHX Riddle Qballs na kanale czystym i przesterowanym wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 890 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Amp Driver demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Amp_DriverSoundcheck wideo efektu Amp Driver dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Blue Pearl Chorus demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Blue_Pearl_ChorusSoundcheck wideo efektu Blue Pearl Chorus dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Rodent Distortion demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Rodent_DistortionSoundcheck wideo efektu Rodent Distortion dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Glimmer Drive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Glimmer_DriveSoundcheck wideo efektu Glimmer Drive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Digitech iStomp Screamer Overdrive demo - gra Wojciech Hoffmann (TURBO)
efekty gitarowe
10.03.12
Digitech_iStomp_Screamer_OverdriveSoundcheck wideo efektu Screamer Overdrive dla kostki gitarowej stompbox Digitech iStomp nagrany przez Wojciecha Hoffmanna. Cechą charakterystyczną kostki iStomp jest to, że efekty wczytuje się do niej z urządzeń Apple iPad, iPhone lub iPod Touch. W standardzie kostka jest wyposażona tylko w Redline Overdrive - pozostałe efekty można dokupić w cenie od 3 USD do 8 USD.
Cena detaliczna: 694 PLN
Więcej…
 
wideo - Epiphone Les Paul 2010 Tribute - 6-strunowa gitara z układem HH
gitary elektryczne
28.04.10

ImageSoundcheck wideo gitary Epiphone Les Paul 2010 Tribute nagrany w poznańskim sklepie Music Store na wzmacniaczu KRANK REV Jr. PRO - gra Wojciech Hoffmann.

Cena detaliczna: 2859 PLN
Więcej…
 
wideo - PRS SE Torero - gitara z układem HH z aktywnymi EMG, Floyd Rose i blokowanymi kluczami
gitary elektryczne
26.04.10

PRS SE ToreroSoundcheck wideo gitary PRS SE Torero nagrany w poznańskim sklepie Music Store na wzmacniaczu KRANK REV Jr. PRO - gra Wojciech Hoffmann.

Cena detaliczna: 3890 PLN
Więcej…
 
wideo - Ibanez DN500 Darkstone - 6-strunowa gitara elektryczna z układem HH z rozłączaniem cewek
gitary elektryczne
16.02.10

Ibanez DN500 DarkstoneSoundcheck wideo gitary Ibanez DN500 Darkstone nagrany w poznańskim sklepie Music Store na wzmacniaczu KRANK REV Jr. PRO - gra Wojciech Hoffmann.

Cena detaliczna: 2250 PLN
Więcej…
 
wideo - Dean AK48 F - niedroga markowa gitara elektroakustyczna z 3-pasmową korekcją
gitary akustyczne
09.02.10
Dean AK48 FSoundcheck wideo niedrogiej gitary elektro-akustycznej Dean AK48 F nagrany w poznańskim sklepie Music Store - gra Wojciech Hoffmann.
Cena detaliczna: 799 PLN
Więcej…
 
wideo - Washburn Rover Travel Guitar RO 10 - miniaturowa podróżna gitara akustyczna
gitary akustyczne
01.02.10

Washburn Rover Travel GuitarSoundcheck wideo kostki Washburn Rover Travel Guitar RO10 na kanale czystym i przesterowanym wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 580 PLN
Więcej…
 
wideo - Roland CUBE80X - wzmacniacz gitarowy z emulacjami cyfrowymi COSM
wzmacniacze gitarowe
01.02.10

Roland CUBE80XSoundcheck wideo wzmacniacza Roland CUBE80X.

Cena detaliczna: 1655 PLN
Więcej…
 
wideo - Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQ - kostka stomp-box dynamicznego korektora
efekty gitarowe
01.02.10

Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQSoundcheck wideo kostki Electro-Harmonix EHX KnockOut Attack EQ na kanale czystym i przesterowanym wzmacniacza KRANK REV Jr. PRO.

Cena detaliczna: 300 PLN
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama

soundcheck - gitary elektryczne

audio - Samick LN-30 VS - interesująca gitara elektryczna z dwoma humbuckerami

ImageŁał! Ta gitara ma coś w sobie - brzmi, świetnie wygląda, jest nieźle wykonana i stroi! Kapitalny stosunek jakości do ceny, brawo!

Cena detaliczna: 1599 zł

soundcheck - gitarowe efekty stomp-box

Ibanez PH7 - analogowy phaser gitarowy w formie kostki stomp-box

ImagePH7 to kolejna kostka wchodząca w skład serii Tone-Lok. Jak zwykle charakteryzuje ją prosta obsługa oraz znakomity stosunek jakości do ceny.

Cena detaliczna: 349 zł

soundcheck - wzmacniacze gitarowe

VOX amPlug AC30 - słuchawkowy ćwiczeniowy mini wzmacniacz gitarowy na baterie

ImageMiniaturowy wzmacniacz gitarowy na słuchawki emulujący brzmienie klasycznego wzmacniacza VOC AC30.

Cena detaliczna: 241 zł

gatunki drewna

Jesion (ang. ash)
Image
Zaprzyjaźnione serwisy:

E-MUZYK.pl | Portal Nagłośnieniowy - testy sprzętu PA | macmusic.pl | PCmusic.pl | ARB Media Poznań | Sylvan | R&S Wind | TS Wind | Posesor Poznań | Gothart Wood | Gothart Label | Systemy Pomiarowe imc | team 29er | Tanie strony www Poznań | Implanty Zębów Poznań | "Implanty Zębów" Gabinet Poznań | Pozycjonowanie stron | Tworzenie stron | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Pełna księgowość | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Pełna księgowość Poznań | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Książka przychodów i rozchodów KPiR Poznań | Skuteczne pozycjonowanie w Google stron firmowych | Kurs pozycjonowania w Google stron firmowych

e-gitara,gitara elektryczna,dobry wzmacniacz gitarowy,jaki wzmacniacz do rocka?,dobra gitara do heavymetalu