Reklama
kostki i efekty
Efekty AKAI Analog Custom Shop - Drive3 Distortion, Chorus, Phase Shifter
kostki i efekty
26.09.13

akai analogcustomshop smallEfekty gitarowe z serii AKAI to, wbrew pozorom, wcale nie nowość. Mimo, iż ostatnimi czasy firma nie specjalizowała się w konstruowaniu efektów gitarowych, to produkty takie jak Shred-O-Matic czy E2 Headrush mają swoje stałe miejsce wśród gitarzystów. W tym teście przyglądamy się analogom AKAI Professional.

Maciek Kowalewski

Więcej…
 
Boss GT-100 - profesjonalny procesor gitarowy z modelowaniem wzmacniaczy gitarowych i gitarowych efektów stomp box
kostki i efekty
02.08.13
BOSS GT100 insertMultiefekty marki Boss to już klasyka w świecie gitary. Co jakiś czas dostajemy nowy procesor z lepszymi funkcjami, lepiej brzmiący i z łatwiejszą obsługą. Technologia COSM stworzona przez tą markę BOSS i Roland rozwija się i omawiany najnowszy model GT-100 jest na to żywym przykładem.
Łukasz Kulczak
Więcej…
 
Digitech RP355 i RP155 - multiefekty oraz interfejsy gitarowe w jednym urządzeniu
kostki i efekty
14.04.13

Digitech RP 355, wraz ze swoim nieco mniejszym bratem RP155,  to dwa z ośmiu modeli, jakie firma zaprezentowała w swojej serii RP. Przyjrzymy się im nieco bliżej, jako propozycjom tej marki w segmencie nadal niedrogich, ale bardzo funkcjonalnych multiefektów gitarowych.

Maciek Kowalewski

 

Więcej…
 
Boss Micro BR-80 - wielofunkcyjny, przenośny rejestrator dla gitarzystów
kostki i efekty
19.02.13

Na rynku mamy sporo przenośnych rejestratorów, ale tych przeznaczonych konkretnie dla gitarzystów wcale aż tak wiele nie ma. Jest to tym ciekawsze, że stanowimy znakomitą większość muzyków nagrywających w domu i poza nim – dlatego zachęcam do przyjrzenia się jednemu z dedykowanych do tego celu urządzeń, jakim jest BOSS Micro BR-80.

Bartek Lewandowski

Więcej…
 
Rivera Blues Shaman, Double Shaman i Metal Shaman - seria kostek efektowych z Kalifornii
kostki i efekty
27.03.12

Nieograniczone możliwości sprzętowe to coś, o czym każdy gitarzysta marzy – tak po prostu zdobyć i mieć te wszystkie cacka, które składają się na nasz muzyczny sprzęt ze snu, to by było coś... Niestety, ponieważ zaraz po świętach trzeba często zejść na ziemię, większość z nas musi wybiórczo decydować się na poszczególne sprzęty. Nawet jeżeli marka jest wyśmienita, to czy potrzebna kostka jest również kompleksowo użyteczna? Czy to po prostu gadżet?

Bartek Lewandowski

Więcej…
 
TC Electronic Hall of Fame Reverb, Flashback Delay&Looper, Mojo Mojo Overdrive - Nowe efekty gitarowe wysokiej klasy
kostki i efekty
06.07.11

Czas na kolejną odsłonę naszego stałego przeglądu aktualnej sytuacji panującej wśród efektów gitarowych – tym razem bierzemy na warsztat trzy kostki z nowej, kolorowej i popularnej serii od TC Electronic. Do dzieła!

 

Bartek Lewandowski

Więcej…
 
Efeky gitarowe Rocktron: VII Deadly Sins Autowah/Filter, Third Angel Distortion, Reaction Distortion
kostki i efekty
11.03.11

Jest taki dowcip: „Ile efektów powinien mieć prawdziwy gitarzysta? Odpowiedź brzmi – jeszcze jeden;-)” Ponieważ poszukiwań brzmienia nigdy za wiele, wzięliśmy na warsztat kolejną partię efektów marki Rocktron, tym razem nie skupiając się wyłącznie na serii Boutique.


Maciek Kowalewski

Więcej…
 
Digitech JamMan Stereo - wielofunkcyjny looper stereo z możliwością zapisania 16 godzin materiału
kostki i efekty
18.05.13

digitech jamman stereo smallLooper to urządzenie, które spośród dostępnych gadżetów zapewnia największą chyba pomoc w osiągnięciu możliwie ciekawego efektu w samodzielnym graniu. Postęp technologiczny w zakresie przechowywania danych sprawił, że na kostki sprzed lat nikt już chyba nie spojrzy - w tej chwili czas zapisu liczymy już w godzinach (sic!). Nawet nieobecność loopera w multiefekcie dobrej klasy zaczyna dziwić. Co ma zatem do zaoferowania dedykowane urządzenie od Digitech?                         

Bartek Lewandowski

Więcej…
 
T-Rex Sustainer, Sensewah i Totenschlager - efekty gitarowe z serii ToneBug
kostki i efekty
12.04.13

Są efekty, które stanowią podstawowy składnik kształtowanego brzmienia, oraz takie, które na wypadkową barwę wpływają bardziej subtelnie. W zestawie kostek marki T-Rex, które poddajemy testowaniu znajdują się urządzenia jednego i drugiero rodzaju.

Maciek Kowalewski

 

Więcej…
 
Digitech iStomp - nowa kostka efektowa wykorzystująca możliwości i symulacje pod iPoda, iPada i iPhone
kostki i efekty
19.07.12

Nowa propozycja Digitecha jest efektem zupełnie innego podejścia do sprawy. Tym razem kupując kostkę otrzymujemy nie tyle efekt, co BAZĘ na efekty, którą możemy wypełnić różnego rodzaju symulacjami zależnie od potrzeb. Dodatkowo przedrostek „i” pojawia się w nazwie zupełnie nieprzypadkowo. Brzmi ciekawie, prawda?

Maciek Kowalewski

Więcej…
 
BOSS Loop Station RC-3 i RC-30 - stereofoniczne loopery dla gitarzystów, wokalistów, klawiszowców
kostki i efekty
15.07.11

BOSS_RC-30_insertMinęło już dziesięć lat odkąd firma BOSS wprowadziła na rynek efekt pod nazwą Loop Station. Przez ten okres czasu mieliśmy na rynku kilka modeli looperów, które zdobyły wielką popularność wśród muzyków w tym gitarzystów, basistów czy wokalistów. Teraz na rynku pojawiły się najnowsze modele z rodziny Loop Station, a są nimi RC-3 i większy brat RC-30.

Łukasz Kulczak

Więcej…
 
Efekty Joyo Pedal - Classic Chorus, Digital Delay, High Gain Distortion
kostki i efekty
31.03.11

Tym testem zaglądamy ponownie w segment budżetowych efektów gitarowych, biorąc na warsztat kolejne efekty spod znaku Joyo. Tym razem ilościowo górują kostki oferujące modulacje, na deser zostawiamy natomiast przester z tej serii.

 

Maciek Kowalewski 

Więcej…
 
Niedrogie efekty gitarowe Joyo: Vintage Overdrive, Vintage Phaze, Crunch Distortion
kostki i efekty
25.02.11

Kontynuujemy naszą serię artykułów dotyczących efektów gitarowych różnego typu. Tym razem na sprawę patrzymy od drugiej strony, mianowicie zaglądamy do strefy budżetowej i niekoniecznie dobrze znanej, starając sie znaleźć cos interesującego. Przedmiotem tego testu są trzy kostki spod znaku Joyo, mianowicie Crunch Distortion, Vintage Overdrive oraz Vintage Phaze.

 

Maciek Kowalewski 
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

soundcheck - gitary elektryczne

audio - Samick LN-30 VS - interesująca gitara elektryczna z dwoma humbuckerami

ImageŁał! Ta gitara ma coś w sobie - brzmi, świetnie wygląda, jest nieźle wykonana i stroi! Kapitalny stosunek jakości do ceny, brawo!

Cena detaliczna: 1599 zł

soundcheck - gitarowe efekty stomp-box

Ibanez TS7 Tube Screamer - klasyczna kostka overdrive

ImageTego efektu nie trzeba przedstawiać. TS7 powinien znajdować się w każdym pedalboardzie - nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Polecamy!

Cena detaliczna: 178 zł

soundcheck - wzmacniacze gitarowe

VOX amPlug AC30 - słuchawkowy ćwiczeniowy mini wzmacniacz gitarowy na baterie

ImageMiniaturowy wzmacniacz gitarowy na słuchawki emulujący brzmienie klasycznego wzmacniacza VOC AC30.

Cena detaliczna: 241 zł

gatunki drewna

Bubinga (ang. bubinga)
Image
Zaprzyjaźnione serwisy:

E-MUZYK.pl | Portal Nagłośnieniowy - testy sprzętu PA | macmusic.pl | PCmusic.pl | ARB Media Poznań | Sylvan | R&S Wind | TS Wind | Posesor Poznań | Gothart Wood | Gothart Label | Systemy Pomiarowe imc | team 29er | Tanie strony www Poznań | Implanty Zębów Poznań | "Implanty Zębów" Gabinet Poznań | Pozycjonowanie stron | Tworzenie stron | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Pełna księgowość | Biuro Rachunkowe "eRKa" Poznań - Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Pełna księgowość Poznań | Kancelaria Rachunkowa "LIBRA" Poznań - Książka przychodów i rozchodów KPiR Poznań | Skuteczne pozycjonowanie w Google stron firmowych | Kurs pozycjonowania w Google stron firmowych

e-gitara,gitara elektryczna,dobry wzmacniacz gitarowy,jaki wzmacniacz do rocka?,dobra gitara do heavymetalu